Chat with us, powered by LiveChat

Aplikacja PabiSoft Fit

Program PabiSoft FIT

Zrzut ekranu 2016-06-15 o 15.38.39Naszym najnowszym Produktem, jest program do obsługi obiektów sportowych. Niezmiernie się z tego cieszymy, że możemy dać Waszym klubom, siłowniom i innym obiektom duże możliwości kontroli i zarządzania. Czasy prowadzenia klubów na kartce odeszły do lamusa. I dobrze, teraz każdy właściciel czy manager zdaje sobie sprawę, że programy umożliwiają nie tylko łatwiejszą obsługę klienta ale i duże oszczędności poprzez kontrolę zysków dzięki raportom sprzedażowym.

Nie tylko program

PabiSoft FIT nie tylko ułatwi obsługę klienta np. dzięki możliwości podpięcia czytnika kodów kreskowych, umożliwi sprzedaż towaru bezpośrednio przez aplikację drukując fakturę bądź paragon, czy pozwoli na kontrolę czasu pracy pracowników, tworzenie grafików i wysyłanie Newslettera. Umożliwi darmowe wsparcie techniczne, w dowolnej formie przez telefon, albo mailowo.

Prostota i możliwości

Program posiada szerokie możliwości, jednocześnie jest bardzo przyjazny w obsłudze. Główne Menu posiada kilka paneli, które umożliwiają przejście do dalszych opcji m.in. Panel Klienci, Wydarzenia, Karnety, Sklep i Magazyn produktów, Raporty, Fakturowanie, Pracownicy.

Bezpieczeństwo

Stworzyliśmy Aplikację, która jest całkowicie bezpieczna tzn; nie ma ryzyka wypłynięcia danych, program znajduję się na Twoim komputerze, nie ma ryzyka utraty danych, wszystkie dane są szyfrowane, a aplikacja po kilku minutach nieaktywności wylogowuje się automatycznie.

Funkcje

Szybkość i wygoda obsługi klienta. Definiowanie karnetów, grafików, dodawanie uprawnień pracowniczych, kontrola czasu pracy pracowników. Raporty sprzedażowe- zestawienie wejść karnetów, zestawienie sprzedaży karnetów, Moduł do fakturowania i sprzedaży.

Newsletter

Nasza Aplikacja posiada wbudowany moduł wysyłania Newslettera.

Tworząc swój unikatowy szablon z łatwością można wysłać informację o nowych ofertach, wydarzeniach czy zmianach np; godzin zajęć w danym miesiącu. Szablony w Programie FIT z łatwością można edytować nie tylko za pośrednictwem kodu HTML ale i poprzez podgląd.

Newsletter jest jednym z najskuteczniejszych form przekazania wiadomości klubowiczowi. Dlatego nie warto tracić czasu na wysyłanie maili do każdego klubowicza z osobna.

Raporty

Nie monitorujesz co dzieję się w Twoim Obiekcie sportowy? Nie prowadzisz statystyk sprzedażowych, zestawienia sprzedanych karnetów, zestawienia wejść na wybrany karnet czy zestawienia wejść w wybranym okresie? To błąd, który może źle wpływać na Twój Klub.

Monitorując raporty masz szanse na podniesienie sprzedaży karnetów, co za tym idzie na zwiększenie zysków.

Moduł Fakturowania

Wszystkie narzędzia w jednej Aplikacji FIT.

PabiSoft FIT to nie tylko zarządzanie obiektem, to również zarządzanie finansami.

Wprowadzone produkty pojawią się w zakładce sprzedaży jak i w zakładce do wystawiania faktur, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, na wprowadzaniu tych samych produktów do dwóch różnych programów. Możliwość wyboru produktów które pojawią się w sklepie, a które nie, umożliwia uporządkowanie pracy. Przypisywanie zdjęć do produktów pozwala na szybsze wyszukanie potrzebnej rzeczy.

Funkcje pracownicze

Aplikacja posiada nie tylko ewidencje czasu pracy pracowników, ale i również w bardzo prosty sposób można przydzielać i ograniczać dostęp do różnych funkcji w programie. Przydzielone lub odebranie funkcje można edytować bez jakichkolwiek ograniczeń i dostosowywać do danych potrzeb w klubie.

Grafik

Tworząc grafik mamy możliwość przydzielenia koloru lub trenera do wydarzenia. Umożliwia to szybsze odszukanie zajęć lub prowadzącego.

Funkcja pozwalająca ustawić powtarzanie zadań i układania ich chronologicznie.